Валик Мольтопрен (поролон) INTERTOOL KT-4017

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик мольтопреновий INTERTOOL KT-4017 виготовлений з високоякісного поролону, що має дрібну структуру. Використовується з пластиковою і стандартною ручкою-бюгелем з посадковим стрижнем діаметром 8 мм. Валик шириною 180 мм і діаметром 50 мм призначений для роботи з лакофарбовими матеріалами на водній і алкідній основі на великих за площею масивів, що мають гладку поверхню.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Длина валика | 180 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.030 |
| Диаметр внешний | 50 мм |
| Диаметр внутренний | 8 мм |
| Объем | 0.000488 |
| Соединение | Резьбовое |
| Тип | мольтопрен |
- Цена: 29 ₴

