Валик Гирпаинт 250*48*8 мм INTERTOOL KT-4165





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розпушений ворс валика "гірпаінт" INTERTOOL KT-4165 має відмінну поглинаючу і утримуючу властивість, що дозволяє гарно зафарбовувати нерівності на середньо шорсткуватих поверхнях водно-дисперсійними фарбами і фарбами на основі хімічних розчинників. Має тривалий термін служби. Довжина ворсу валика 18 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Длина валика | 250 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.110 |
| Диаметр внешний | 48 мм |
| Диаметр внутренний | 8 мм |
| Длина ворса | 18 мм |
| Объем | 0.000887 |
| Тип | гирпаинт |
- Цена: 55 ₴



