Валик Синтекс 250*48*8 INTERTOOL KT-4465





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Довгий ворс валика "синтекс" INTERTOOL KT-4465 дозволяє гарно поглинати фарбу і рівномірно розподіляти її по робочій поверхні. Має ворс довжиною 18 мм. Використовується для робіт на грубих поверхнях, наприклад, при фарбуванні фасадів, водо-дисперсійними фарбами і фарбами на основі хімічних розчинників. Має тривалий термін служби.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Длина валика | 250 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.113 |
| Диаметр внешний | 48 мм |
| Диаметр внутренний | 8 мм |
| Длина ворса | 18 мм |
| Объем | 0.000918 |
| Тип | синтекс |
- Цена: 55 ₴

