Комплект білих клейових стрижнів INTERTOOL RT-1022 11,2 мм, 200 мм, 12 шт



ОПИС



Призначення
Комплект клейових стрижнів INTERTOOL - витратний матеріал для клейових пістолетів. Такий гарячий клей відмінно підходить для творчих виробів, декоративних робіт та різнопланових побутових потреб. Ці універсальні силіконові стрижні склеюють папір, картон, дерево, тканину, пластик, кераміку, шкіру тощо.

Параметри
Клейові стрижні білого кольору універсальні, підходять для різних завдань. Діаметр стрижня 11,2 мм - один із найпоширеніших і найпопулярніших розмірів, підходить до будь-яких марок клейових пістолетів. Сам стрижень довжиною 200 мм, в упаковці 12 штук.

Якісний матеріал
Стрижні виготовлені з високоякісної сировини марки Dupont. Такий термоклей складається з сополімеру ЕВА, він нетоксичний, не виділяє запаху та не містить розчинників. Високов'язкий клей дозволяє надійно скріплювати різні матеріали, твердішаючи в міру остигання через 30-40 секунд.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ RT-1022
| Температура розм'якшення | 85 °С |
|---|---|
| Час застигання | 30-40 сек |
| Температура текучості | 160-170 °С |
| Матеріал виготовлення | ЕВА (етиленвінілацетат) |
| Довжина стрижня | 200 мм |
| Діаметр стрижня | 11.2 мм |
| Колір | білий |
| Кількість в упаковці | 12 од. |
| Вага | 0,275 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.275 г |
| Вага упаковки | 0.275 кг |
| Діаметр | 11.2 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Призначення | Універсальний |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр стрижня | 11.2 |
| Довжина стрижня | 200 мм |
| Матеріал виготовлення | ЕВА (етиленвінілацетати) |
| Температура розм'якшення | 85 с |
- Ціна: 89 ₴

