Сверло по металлу HSS INTERTOOL SD-5030

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бури та свердл
а №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Длина рабочей части | 33 мм |
| Угол заточки | 118 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.600 |
| Диаметр сверла | 3 мм |
| Длина сверла | 61 мм |
| Объем | 0.000003 |
| Тип стали | HSS |
- Цена: 5 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.

