Сверло по металлу HSS INTERTOOL SD-5115

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бури та свердла №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Длина рабочей части | 94 мм |
| Угол заточки | 118 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.128 |
| Диаметр сверла | 11.5 мм |
| Длина сверла | 142 мм |
| Объем | 0.000140 |
| Тип стали | HSS |
- Цена: 49 ₴

