Сверло по металлу HSS INTERTOOL SD-5120

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бури та свердла №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Длина рабочей части | 101 мм |
| Угол заточки | 118 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.080 |
| Диаметр сверла | 12 мм |
| Длина сверла | 151 мм |
| Объем | 0.000057 |
| Тип стали | HSS |
- Цена: 55 ₴

