Полотно пильное для лобзика INTERTOOL SD-5996

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Полотно пильне для лобзика SD-5996 підходить для пиляння як дерева, так і пластику. Дане полотно вирізняється високою міцністю і надійністю. Загальна довжина полотна складає – 100 мм, а робоча – 75 мм. Шаг зуба дорівнює 2.5 мм. Полотно поставляється в картонній упаковці з верхнім тримачем. Кількість полотен в упаковці – 5 од.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.047 |
| Длина рабочей части | 75 мм |
| Количество в упаковке | 5 |
| Общая длина | 100 мм |
| Объем | 0.000043 |
| Применение | дерево и пластик |
| Шаг зуба | 2.5 мм |
- Цена: 89 ₴

