Полотно пильное для лобзика INTERTOOL SD-5997

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пильне полотно по дереву і пластику для електричних лобзиків SD-5997 має загальну довжину 100 мм. Робоча довжина полотна складає 75 мм. Шаг зуба полотна дорівнює 2.5 мм. Пильне полотно SD-5997 вирізняється високою якістю виконання і можливістю зворотного різу. Полотно INTERTOOL для електричних лобзиків комплектується в картонну упаковку. Кількість полотен в упаковці – 5 одиниць.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.045 |
| Длина рабочей части | 75 мм |
| Количество в упаковке | 5 |
| Общая длина | 100 мм |
| Объем | 0.000043 |
| Применение | дерево и пластик |
| Шаг зуба | 2.5 мм |
- Цена: 89 ₴

