Полотно пильное для лобзика INTERTOOL SD-5999

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Полотно пильне по дереву и пластику SD-5999 має збільшену відстань між зубцями, що дорівнює 4 мм. Така відстань свідчить про можливість більш грубого різу деревини чи пластика у порівнянні з полотном, зубці якого розташовані на відстані 2-2.5 мм. Загальна довжина полотна складає 100 мм, а робоча довжина – 75 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.043 |
| Длина рабочей части | 75 мм |
| Количество в упаковке | 5 |
| Общая длина | 100 мм |
| Объем | 0.000043 |
| Применение | дерево и пластик |
| Шаг зуба | 4 мм |
- Цена: 89 ₴

