Полотно пильное для лобзика INTERTOOL SD-6002

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Полотно пильне для електричного лобзика з можливістю обробки деревини. Його робоча довжина складає 75 мм, а загальна довжина – 100 мм. Відстань між зубцями полотна – 4 мм. Полотна поставляються в картонній упаковці. Кількість полотен в упаковці – 5 од.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.049 |
| Длина рабочей части | 75 мм |
| Количество в упаковке | 5 |
| Общая длина | 100 мм |
| Объем | 0.000043 |
| Применение | дерево |
| Шаг зуба | 4 мм |
- Цена: 60 ₴

