Полотно пильное для лобзика INTERTOOL SD-6005

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пильне полотно по дереву SD-6005 призначене для роботи з електричним лобзиком. Робоча довжина полотна складає 75 мм, а його загальна довжина дорівнює 100 мм. Шаг зуба полотна складає 4 мм. Полотна у кількості 5 од. комплектуються в картонну упаковку.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.041 |
| Длина рабочей части | 75 мм |
| Количество в упаковке | 5 |
| Общая длина | 100 мм |
| Объем | 0.000043 |
| Применение | дерево |
| Шаг зуба | 4 мм |
- Цена: 89 ₴

