Полотно пильное для лобзика INTERTOOL SD-6008

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Полотно INTERTOOL SD-6008 дозволяє виконувати акуратний і чистий розпил тонколистового металевого матеріалу і металевих заготовок. Шаг зуба не перевищує 0.8 мм. А це значно підвищує якість розпилу. Загальна довжина полотна складає 77 мм, а його робоча частина – 50 мм. Для роботи з тонколистовими матеріалами з металу цього цілком достатньо. Полотна INTERTOOL у кількості 5 од. укомплектовані в міцну картонну упаковку.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.035 |
| Длина рабочей части | 50 мм |
| Количество в упаковке | 5 |
| Общая длина | 77 мм |
| Объем | 0.000043 |
| Применение | металл |
| Шаг зуба | 0.8 мм |
- Цена: 99 ₴

