Полотно пильное для лобзика INTERTOOL SD-6009

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пильне полотно по металу INTERTOOL SD-6009 призначене для розпилювання листів металу товщиною 2-5 мм. Після пиляння лишається рівний різ завдяки шагу зуба 2 мм. Загальна довжина полотна по металу дорівнює 77 мм, а його робоча частина – 50 мм. Цієї довжини достатньо, щоб виконати розпил металу товщиною 2-5 мм. Кількість полотен в упаковці – 5 од.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.035 |
| Длина рабочей части | 50 мм |
| Количество в упаковке | 5 |
| Общая длина | 77 мм |
| Объем | 0.000043 |
| Применение | металл |
| Шаг зуба | 2 мм |
- Цена: 90 ₴

