Полотно пильное для лобзика INTERTOOL SD-6011

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пильне полотно по металу SD-6011 – оптимальний вибір для роботи з кольоровими металами. Даний вид полотна характеризується можливістю фігурного пиляння металевих виробів і заготовок товщиною від 3 до 15 мм, а також інших матеріалів з товщиною профіля до 30 мм. Шаг зуба полотна складає 3 мм. Загальна довжина полотна – 100 мм, а робоча частина не перевищує 75 мм. Полотна поставляються у кількості 5 од. у щільній і міцній картонній упаковці.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.040 |
| Длина рабочей части | 75 мм |
| Количество в упаковке | 5 |
| Общая длина | 100 мм |
| Объем | 0.000043 |
| Применение | металл |
| Шаг зуба | 3 мм |
- Цена: 119 ₴

