Полотно пильное для лобзика INTERTOOL SD-6012

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пильне полотно по металу SD-6012 підходить для будь-якої моделі електричного лобзика. Дане полотно призначене для розпилювання тонколистового металу, в тому числі і кольорових металів товщиною від 3 до 15 мм, а також інших матеріалів з товщиною проділя до 30 мм. За рахунок 3-х міліметрового шагу зубців за допомогою даного полотна можна виконувати фігурний різ. Загальна довжина полотна – 100 мм, а його робоча частина обмежується 75-ма міліметрами. Кількість полотен в упаковці – 5 од.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.038 |
| Длина рабочей части | 75 мм |
| Количество в упаковке | 5 |
| Общая длина | 100 мм |
| Объем | 0.000043 |
| Применение | металл |
| Шаг зуба | 3 мм |
- Цена: 119 ₴

