Бур SDS MAX, QUADRO 32*600мм INTERTOOL SDM-3260



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бур SDS MAX, QUADRO 32*600мм INTERTOOL SDM-3260
Характеристики
Тип SDS MAX
Діаметр бура 32 мм
Довжина 600 мм
Тип наконечника QUADRO, подвійна каннелюра кріплення
Тип сталі 40 Cr
Застосування для цегли та бетону
Твердiсть за шкалою Роквелла 53-54 - тело бура; 90 - наконечник HRC
Вага 1,600 Кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-max |
| Діаметр | 32 мм |
| Загальна довжина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.6 |
| Довжина | 600 |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Діаметр бура | 32 мм |
| Тип сталі | 40 Cr |
| Тип наконечника | QUADRO, подвійна каннелюра кріплення |
- Ціна: 999 ₴

