Драбина алюмінієва 2-х секційна універсальна розкладна INTERTOOL LT-0206



Драбина алюмінієва LT-0206 TM INTERTOOL виготовлена з високоякісного екструдованого алюмінієвого профілю, тому вона досить легка – 5,9 кг і максимально надійна – витримує навантаження до 150 кг. Кожна з двох секцій оснащена 6 сходами шириною 280 мм. Висота драбини в розкладеному вигляді – 2570 мм, в складеному – 1726 мм. Оснащена протиковзкими двокомпонентними опорними заглушками, що забезпечує надійне зчеплення з опорною поверхнею і перешкоджає небажаному ковзанню драбини. Рифлені щаблі запобігають ковзанню взуття. Конструкція дозволяє використовувати її і як драбину і як приставні сходи. Відповідає європейському стандарту EN131.
Особливості
Можливість використання в якості драбини і приставної драбини;
Надійні замки і ремені безпеки;
Нековзні рифлені щаблі;
Нековзні башмаки;
Невелика вага;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 5.9 кг |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2566 |
| Висота в складеному вигляді | 1726 мм |
| Кількість ступенів | 6 ед |
| Об`єм | 0.094000 |
| Тип | 2-х секційна розкладне |
| Ширина сходів | 470 мм |
| Ширина щаблі | 280 мм |
- Ціна: 1 355 ₴

