Стремянка алюминиевая двухсторонняя 4 ступени, высота 880мм INTERTOOL LT-1104





Стрем'янка – зручна річ у побуті, в майстерні, чи навіть на виробництві. З її допомогою легко достати до найвищіх полиць шафи, карнизів чи вікон. Просто необхідна в саду та під час ремонту. Набагато міцніша за табуретку.
Дві робочі сторони драбини дозволяють одночасно підніматися двом людям. Зручно у тих випадках, де потрібен доступ до робочої зони з різних сторін.
Стрем'янка виготовлена з міцного нержавіючого алюмінієвого профілю. Відповідає європейському стандарту якості EN131, витримує навантаження до 150 кг. Рифлені широкі (8 см) сходинки не дозволять зісковзувати нозі та гарантують безпечний підйом та зручне положення під час роботи.
Сходинки міцно кріпляться до профілю великою кількістю заклепок. Протиковзні опорні накінечники на ніжках щільно зчіпляються з поверхнею підлоги: драбина стоїть надійно і Ви більше не боїтесь впасти. Надійні шарніри та стяжні профілі безпеки по боках вбережуть Вас від непередбаченого складання сходів.
Верхня широка сходинка довжиною 34,5 см, шириной 16,5 см забезпечує максимум рухливості та комфорту на висоті.
В складеному вигляді займає небагато місця – 95 х16,5 см. Поміститься навіть в малих міських квартирах: на балконі, в коморі чи під ліжком.
Особливості
- Надійний прямокутний алюмінієвий профіль;
- Двостороння стрем'янка з двома запобіжниками від складання;
- Рифлені сходинки для безпеки;
- Не ковзає завдяки пластиковим накінечникам на ніжках.
Працюйте на висоті без страху та з комфортом!
Драбини №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія у 2020 та 2021 році.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 2.95 кг |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота в рабочем состоянии | 876 мм |
| Высота в сложенном виде | 950 мм |
| Количество ступеней | 4 ед |
| Материал изготовления | Алюминий |
| Объем | 0.067584 |
| Тип | двухсторонняя стремянка |
| Ширина стремянки у основания | 440 см |
- Цена: 1 999 ₴



