Снегоуборщик бензиновый самоходный, 5.5 л.с./4 кВт, высота/ширина захвата 420/560 мм, передачи 4 вперед/2




Снігоприбиральна машина бензинова (снігоочищувач) INTERTOOL SN-5000 – ідеальний варіант для прибирання снігу з присадибних ділянок, парковок, доріжок та т.п. Надійний помічник проти снігових заметів у вас вдома.
Потужний 4-х тактний бензиновий двигун (163 куб.см.) в поєднанні з широким ковшем та масивним шнеком гарантують високоефективне прибирання снігу в будь-яких кількостях і станах (зледенілий, «стоптаний» сніг, злежалі замети).
Ця снігоприбиральна техніка практично сама справляється з сніговими кучугурами. У снігоочиснику реалізований самохідний привід та 6 швидкостей (4 передніх передачі, 2 задніх), які гарантують відмінну маневреність і високу продуктивність прибирання.
Вам не потрібно докладати багато зусиль, щоб проштовхувати снігоочисник по заметах, досить просто задати напрямок руху.
Особливості
- Регулювання напрямку викидання снігу здійснюється спеціальним важелем. Ви вбережете оточуючих від травм, а майно від пошкоджень.
- Ефективна робота. Металевий шнек без зусиль справляється з заметами, пухким та важким снігом.
- Надійне зчеплення. Великі колеса з глибоким протектором шин забезпечують надійне зчеплення з поверхнею навіть на обмерзлих ділянках.
- Потужний двигун, 6-ти швидкісна коробка передач та привід на колеса дозволяють ефективно прибирати сніг та легко маневрувати снігоприбиральною машиною, докладаючи мінімум зусиль.
- Об'ємний паливний бак (3,6 л.) забезпечить довгу та безперервну роботу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Объем топливного бака | 3.6 л |
| Тип запуска | Ручной |
| Диаметр шнека | 230 мм |
| Общие | |
| Вес | 67 кг |
| Высота захвата | 420 мм |
| Ширина захвата | 560 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 12 недели |
| Количество скоростей | 4 вперед/2 назад |
| Объем | 0.342000 |
| Объем двигателя | 163 куб.см |
| Тип двигателя | бензиновый 4-х тактный |
| Тип привода | самоходный |
| Тип топлива | неэтилированный бензин с октановым числом не менее 92 |
| Угол поворота желоба | 180 град. |
- Цена: 23 999 ₴

