Комплект флуоресцентних клейових стрижнів 11.2 мм*100мм, 12 шт INTERTOOL RT-1037




Опис



Призначення
Комплект клейових стрижнів INTERTOOL - витратний матеріал для клейових пістолетів. Такий гарячий клей відмінно підходить для творчих виробів, декоративних робіт тощо. Ці універсальні силіконові стрижні склеюють папір, картон, дерево, тканину, пластик, кераміку, шкіру тощо.

Світяться у темряві
Флуоресцентні термоклейові стержні INTERTOOL RT-1037 мають унікальну властивість, вони світяться в темряві зеленим світлом! Їх ще часто називають люмінесцентним клеєм.
Діаметр стрижня 11,2 мм - один із найпоширеніших і найпопулярніших розмірів, підходить до будь-яких марок клейових пістолетів. Сам стрижень довжиною 100 мм, в упаковці - 12 штук.

Якісний матеріал
Стрижні виготовлені з високоякісної сировини марки Dupont. Такий термоклей складається з сополімеру ЕВА, він нетоксичний, не виділяє запаху та не містить розчинників. Високов'язкий клей дозволяє надійно скріплювати різні матеріали, твердішаючи в міру застигання через 30-40 секунд.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.133 г |
| Діаметр | 11.2 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр стрижня | 11.2 |
| Довжина стрижня | 100 мм |
| Матеріал виготовлення | етиленвінілацетат |
| Особливості | світяться в темряві |
| Температура розм'якшення | 85 с |
- Ціна: 59 ₴

