Ультразвукова ванна Jeken PS-08 70 Вт 1.3 л




Jeken PS-08 — допоможе очистити предмети від корозійних елементів, нагару, абразивних частинок та інших типів забруднень допоможе сучасна ультразвукова ванна марки Jeken PS-08 потужністю 70 Вт. Вона може з легкістю застосовуватися як для побутових потреб, так і для комерційних потреб. У ній ефективно та швидко очищаються елементи електроніки, ювелірні вироби, столове приладдя, запчастини та інші предмети. Для більшої безпеки корпус має додаткову ізоляцію, а сам він виготовлений зі сталі високої якості. Ванна працює з низьким шумовим рівнем. А якість обладнання підтверджена професійними тестами.
Технічні характеристики:
|
Частота ультразвука |
40 000 Гц |
|
Об'єм резервуара |
1,3 л |
|
Потужність ультразвуку |
70 Вт |
|
Потужність нагрівання |
30 Вт |
|
Живлення |
AC 220 ~ 240 В, 50 / 60 Гц |
|
Матеріал резервуара |
неіржавка сталь SUS304 |
|
Контроль часу |
1-30 хв |
|
Розміри резервуара (Д х Ш х В) |
150 x 135 x 65 мм |
|
Зовнішні розміри (Д х Ш х В) |
180 x 165 x 205 мм |
|
Розміри паковання (Д х Ш х В) |
250 x 230 x 300 мм |
|
Вага нетто |
2,0 кг |
|
Вага брутто |
2,7 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeken |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 кг |
| Потужність | 70 Вт |
| Об`єм | 1300 л |
| Робоча частота | 40 кГц |
| Вид | Ультразвукові ванни |
| Гарантія | 24 тижня |
| Тип стерилізатора | Ультразвукові |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 205 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 165 мм |
- Ціна: 4 320 ₴

