Ультразвукова ванна Codyson D-1800 30 Вт 220 мл
Новинка




У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ультразвукова ванна Codyson D-1800 — професійний невеликий портативний ультразвуковий очисник ювелірних виробів, інструментів і протезів.
Особливості Codyson D-1800:
- Компактний розмір
- Цифровий таймер
- Видаляє бруд ефективно — предмети після очищення сяють, як нові
- Кришка, що щільно прилягає, розроблена для ефективного зниження шуму
Характеристика Codyson D-1800:
- Об'єм резервуара: 220 мл
- Потужність: 30 Вт
- Живлення: 220 В
- Модель: D-1800
- Застосування: чищення протезів, чищення ювелірних виробів
- Таймер: 5 хв Автоматичне вимкнення
- Ультразвукова частота: 42 k Hz Частотний діапазон
- Матеріал: ABS + неіржавка сталь SUS304
- Вага нетто: 600 грамів
- Розмір: 14.3 x 14.3 x 15 см
- Розмір резервуара: 10.9 x 10.6 x 12.8 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CODYSON |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.6 кг |
| Потужність | 30 Вт |
| Об`єм | 220 л |
| Робоча частота | 42 кГц |
| Таймер | Так |
| Вид | Ультразвукові ванни |
| Призначення | Універсальні |
| Тип стерилізатора | Ультразвукові |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 145 мм |
- Ціна: 2 329 ₴

