Ультразвукова ванна Codyson CD-2820 750 мл 50 Вт




Цифрова ультразвукова ванна Codyson CD-2820 — призначена для ультразвукового очищення електроніки, столового приладдя, деталей і предметів, ювелірних виробів, медичних інструментів. Ультразвукове очищення дає змогу очистити від нагару, корозії, абразивних частинок, бруду. Перевага ультразвукової очищення — це акуратна та ретельна промивка мийною рідиною. Є таймер, щоб фіксувати очищення — для цього є три режими: 1,5 хв, 3 хв і 5 хв. Підігрівання мийної рідини немає. Особливістю цієї моделі є поліпшений захист від протікання.
Цифрова ультразвукова ванна Codyson CD-2820 виготовлена із високоякісної неіржавкої сталі. Цифровим дисплеєм. Потужність 50 Вт і резервуар 750 мл. Джерелом живлення слугує побутова електрична мережа 220 В.
Особливості Codyson CD-2820:
-
Таймер три режими: 1.5 хв, 3 хв, 5 хв.
-
Автоматичне відкриття кришки
-
Аналогове керування параметрами
-
Без підігрівання
Характеристики Codyson CD-2820:
-
Потужність: 50 Вт
-
Об'єм резервуара: 750 мл.
-
Частота: 42 кГц
-
Матеріал резервуара: нержавіюча сталь
-
Живлення: 220 В (АС)
-
Розмір: 200 x 125 x 140 мм
- Розміри резервуара: 168 х 99 х 56 мм
-
Вага: 1 кг.
ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ УЛЬТРАЗВУКОВОЇ МІЙКИ:
- Відкрийте кришку та заповніть ємність дистильованою водою. Внимание! Увімкнення приладу без води може призвести до зламання!
- Пориньте предмет у воду, предмет має повністю закритий водою. Не перевищуйте максимальний рівень рідини, позначений на ємності.
- Закрийте кришку та під'єднайте ванну до мережі.
- Натисніть кнопку увімкнення/вимкнення для початку роботи, засвітиться блакитний індикатор, для зупинки роботи натисніть кнопку знову.
- Після завершення процесу очищення вимкніть ванну від мережі, відкрийте кришку та дістаньте предмет. Після цього злийте воду та витріть ємність насухо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CODYSON |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Потужність | 50 Вт |
| Об`єм | 750 л |
| Робоча частота | 42 кГц |
| Таймер | Так |
| Вид | Ультразвукові ванни |
| Призначення | Для салону краси |
| Тип стерилізатора | Ультразвукові |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 125 мм |
- Ціна: 2 329 ₴

