Цифрова ультразвукова ванна Codyson CD-4810 2 л 160 Вт





Цифрова ультразвукова ванна Codyson CD-4810 — призначена для ультразвукового очищення електроніки, столового приладдя, деталей і предметів, ювелірних виробів, медичних інструментів. Ультразвукове очищення дає змогу очистити від нагару, корозії, абразивних частинок, бруду. Перевага ультразвукової очищення — це акуратна та ретельна промивка мийною рідиною. Підігрівання мийної рідини немає. Особливістю цієї моделі є поліпшений захист від протікання.
Цифрова ультразвукова ванна Codyson CD-4810 - виготовлена із високоякісної неіржавкої сталі. Цифровим дисплеєм. Потужність 160 Вт і резервуар 2 л. Допустимий максимальний об'єм становить 1,7 л. Джерелом живлення слугує побутова електрична мережа 220 В.
Особливості Codyson CD-4810:
- Цифровий таймер
- Цифровий дисплей
- Нагрівання мийної рідини
- Охолоджувальний вентилятор
Характеристики Codyson CD-4810:
-
Потужність: 160 Вт
-
Об'єм резервуара: 2 л.
- Температура підігрівання: 80°С
-
Частота: 35 кГц
-
Матеріал резервуара: нержавіюча сталь (SUS304)
-
Живлення: 220 В (АС)
-
Розмір: 290 x 230 x 80 мм
- Розміри резервуара: 250 х 180 х 80 мм
-
Вага: 2.2 кг.
- Таймер: від 1 до 30 хв.
ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ УЛЬТРАЗВУКОВОЇ МІЙКИ:
- Відкрийте кришку та заповніть ємність дистильованою водою. Внимание! Увімкнення приладу без води може призвести до зламання!
- Пориньте предмет у воду, предмет має повністю закритий водою. Не перевищуйте максимальний рівень рідини, позначений на ємності.
- Закрийте кришку та під'єднайте ванну до мережі.
- Натисніть кнопку увімкнення/вимкнення для початку роботи, засвітиться блакитний індикатор, для зупинки роботи натисніть кнопку знову.
- Після завершення процесу очищення вимкніть ванну від мережі, відкрийте кришку та дістаньте предмет. Після цього злийте воду та витріть ємність насухо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CODYSON |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.2 кг |
| Потужність | 160 Вт |
| Об`єм | 2000 л |
| Робоча частота | 35 кГц |
| Таймер | Так |
| Температура нагріву | 80 град. |
| Вид | Ультразвукові ванни |
| Призначення | Для салону краси |
| Тип стерилізатора | Ультразвукові |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 230 мм |
- Ціна: 5 141 ₴

