Цифрова ультразвукова ванна Codyson CD-4820 2500 мл 170 Вт



Цифрова ультразвукова ванна Codyson CD-4820 — призначена для ультразвукового очищення електроніки, столового приладдя, деталей і предметів, ювелірних виробів, медичних інструментів. Ультразвукове очищення дає змогу очистити від нагару, корозії, абразивних частинок, бруду. Перевага ультразвукової очищення — це акуратна та ретельна промивка мийною рідиною. Підігрівання мийної рідини немає. Особливістю цієї моделі є поліпшений захист від протікання.
Цифрова ультразвукова ванна Codyson CD-4820 - виготовлена із високоякісної неіржавкої сталі. Цифровим дисплеєм. Потужність 170 Вт і резервуар 2500 мл. Джерелом живлення слугує побутова електрична мережа 220 В.
Особливості Codyson CD-4820:
- Цифровий таймер (90, 180, 280, 380, 480 с.)
- Цифровий дисплей
- Нагрівання мийної рідини
- Охолоджувальний вентилятор
Характеристики Codyson CD-4820:
-
Потужність: 170 Вт
-
Об'єм резервуара: 2500 мл.
- Температура подогрева: 65°С
-
Частота: 42 кГц
-
Матеріал резервуара: нержавіюча сталь (SUS304)
-
Живлення: 220 В (АС)
-
Розмір: 290 х 223 х 185 мм
- Розміри резервуара: 264 х 164 х 80 мм
-
Вага: 2.5 кг.
- Таймер: від 1 до 30 хв.
ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ УЛЬТРАЗВУКОВОЇ МІЙКИ:
- Відкрийте кришку та заповніть ємність дистильованою водою. Внимание! Увімкнення приладу без води може призвести до зламання!
- Пориньте предмет у воду, предмет має повністю закритий водою. Не перевищуйте максимальний рівень рідини, позначений на ємності.
- Закрийте кришку та під'єднайте ванну до мережі.
- Натисніть кнопку увімкнення/вимкнення для початку роботи, засвітиться блакитний індикатор, для зупинки роботи натисніть кнопку знову.
- Після завершення процесу очищення вимкніть ванну від мережі, відкрийте кришку та дістаньте предмет. Після цього злийте воду та витріть ємність насухо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CODYSON |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.5 кг |
| Потужність | 170 Вт |
| Об`єм | 2500 л |
| Робоча частота | 42 кГц |
| Таймер | Так |
| Температура нагріву | 65 град. |
| Вид | Ультразвукові ванни |
| Призначення | Для салону краси |
| Тип стерилізатора | Ультразвукові |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 185 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 223 мм |
- Ціна: 5 784 ₴

