Ультразвукова ванна Ya Xun YX-3560 з таймером

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Як і більшість ультразвукових ванн використовується для очищення друкованих плат, електронних компонентів та інших виробів від залишків флюсу, твердих забруднень і вимивання вологи. Використовується також для очищення ювелірних виробів, годинників, окулярів та інших аксесуарів.
Технічні характеристики:
Потужність: 60 Вт.
Робоча частота: 40 кГц.
Таймер: 60 секунд (автовимкнення).
Об'єм: 0,5 л.
Розміри ємності: 165×85×40 мм.
Габарити: 185×150×95 мм.
Гарантія 6 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ya Xun |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 60 Вт |
| Об`єм | 500 л |
| Робоча частота | 40 кГц |
| Таймер | Так |
| Вид | Ультразвукові ванни |
| Призначення | Універсальні |
| Тип стерилізатора | Ультразвукові |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 319 мм |
| Ширина | 250 мм |
- Ціна: 1 800 ₴

