Пила ланцюгова електрична 2000Вт, шина 40см INTERTOOL DT-2202





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пила ланцюгова електрична 2000Вт, шина 40см INTERTOOL DT-2202
Виробник: Intertool; Вага: 5.25кг
Характеристики електродвигуна, акумулятора. Споживана потужність: 2000.0Вт
Дополнительные характеристики. Объем: 0.032330; Напряжение питания: 230; Гарантия: 12 недели; Шина: 40 мм; Скорость цепи на холостом ходу: 15 м/мин; Частота сети: 50 Гц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 5.43 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 тижня |
| Напруга живлення | 230 |
| Об`єм | 0.029328 |
| Швидкість ланцюга на холостому ходу | 15 м/хв |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Шина | 40 мм |
- Ціна: 3 199 ₴





