Пила ланцюгова електрична 2200 Вт, шина 40 см, SDS-система натяжки ланцюга, прямий двигун. INTERTOOL DT-2203





Електропила INTERTOOL з повздовжнім розташуванням двигуна підійде для робіт у садку, на ділянці, також буде корисною на будівництві або під час ремонту.
Двигун, потужністю 2200 Вт розвиває швидкість ланцюга 15 м/с, що забезпечує швидкий розпил деревини будь-якого виду, від мокрої деревини до ДСП. Довжина шини 40 см з кроком ланцюга 3/8”.
Металева шестерня редуктора та наявність з’ємної приводної металевої зірки, роблять пилку надійною та довговічною.
Електропила має оптимальне співвідношення потужності і ваги, дуже компактна та легка в своєму сегменті. Зручна форма передньої ручки забезпечує більш високу маневреність та комфортне горизонтальне пиляння деревини. Невелика вага пилки не втомлює оператора впродовж тривалого часу.
На відміну від бензопили, електропилою можна працювати як в приміщенні, так і на вулиці, завдяки відсутності вихлопних газів. Крім цього електропила DT-2203 малошумна.
Автоматичне змащення ланцюга мінімізує передчасний знос шестерень, таким чином, зводить технічне обслуговування до мінімуму.
Особливості:
- Компактна та легка
- Безпечна – реалізовано подвійну систему захисту
- Автоматичне змащення ланцюга
- Бачок з індикатором рівня мастила
- SDS-система натяжіння для швидкої заміни ланцюга без ключів
- Швидка заміна щіток
- З'ємна приводна металева зірка
- Індикатор мережі
Комплектація
Електрична пилка
Шина
Ланцюг
Захисний кожух шини
Інструкція
Гарантійний талон
Пили електричні №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія у 2021 році.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 5.468 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 тижня |
| Напруга живлення | 230 |
| Об`єм | 0.026209 |
| Особливості | SDS-система натягу ланцюга (бесключевая), плавний пуск |
| Швидкість ланцюга на холостому ходу | 15 м/хв |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Шина | 40 мм |
- Ціна: 3 799 ₴




