Знімач ізоляції автоматичний INTERTOOL HT-7022 150 мм





ОПИС


Знімач ізоляції (автоматичний стриппер) на сьогодні став невід'ємним інструментом для електромонтерів та усіх майстрів, які працюють з дротами. Призначений для відрізання, зняття та зачистки багатожильних та одножильних дротів.

Ефективна робота
Автоматичні кліщі для зачистки INTERTOOL HT-7022 працюють з найбільш розповсюдженими дротами від 0.2 до 6.0 мм². Ріжуть чисто, не пошкоджуючи внутрішні жили дротів.

Можливості
Регулювання зусилля зачистки допоможе під час роботи з крихкими дротами або з жорсткою ізоляцією. Крім цього, кліщі можуть використовуватися для різання дротів завдяки вбудованому лезу.

Зручний та надійний
Сталева конструкція знімача разом зі зносостійкими робочими губками, які виготовлено зі сталі Cr12MoV, роблять інструмент міцним та довговічним.
Зручні рукоятки з гумовими вставками не ковзають у руці та гарантують комфортну роботу довготривалий час.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ HT-7022
| Матеріал робочих губок | Cr12MoV |
|---|---|
| Пeретин дроту | 0,2-6,0 кв.мм |
| Твердiсть за шкалою Роквелла | 52-60 HRC |
| Вага | 0,240 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.24 кг |
| Довжина | 150 мм |
| Максимальний перетин дроту | 6 кв. мм |
| Мінімальний перетин дроту | 0.2 кв. мм |
| Призначення | для зняття ізоляції з проводів |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал робочих губок | Cr12MoV |
- Ціна: 249 ₴


