Мінідриль Prowest DZ-70706 Гравер




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мінідриль DZ-70706 — це інструмент для гравіювання, різання та шліфування скла, буріння отворів, полірування ювелірних виробів і каменів, видалення іржі та точного моделювання.
Технічні характеристики DZ-70706:
- Мінідриль DZ-70706
- частота обертання: 18000 об./хв
- Підтримувані діаметри свердел: від 0,5 мм до 3 мм
0,5–1,0–1,5–2,4–3,0 мм
- напруга живлення: 12 В постійного струму
- потужність: 12Вт
- вимикач
Комплект постачання мінідрилі DZ-70706:
-
Дрель (гравер) - 1 шт.
- Сталеві свердла — 3 шт.
- Латунні цанги — 5 шт. (D=0.5, 1.0, 1.5, 2.5, 3.0)
- Шліфувальні бури — 5 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prowest |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 12 Вт |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Мережа |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний діаметр патрона | 3 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.5 мм |
| Живлення | 220 V |
| Тип | Дриль |
- Ціна: 945 ₴

