Кутова шліфмашина AEG WS 8-125 800 Вт 12000об/хв

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутова шліфмашина AEG WS 8-125
Кутова шліфмашина AEG WS 8-125 — максимально ефективно справляється як зі шліфувальними, так і з відрізними операціями. Вона вирізняється зручністю і в процесі використання не доставляє майстру жодних складнощів. Легкість і ергономічність роблять описуваний пристрій невтомнішим навіть за досить тривалого виконання завдань. Потужність двигуна в цього інструмента має величину 800 Вт. Що стосується діаметра диска, то він становить 125 мм. Глибина різання, яку може забезпечити ця кутова шліфувальна машина, становить 40 мм.
Сильні сторони АЕГ WS 8-125
У пропонованої болгарки багато найважливіших переваг. На найбільш значущих особливостях пропонованого агрегату зупиниться трохи докладніше:
- Захищені отвори для вентиляції.
- Передбачена можливість виконувати блокування шпинделя.
- Бічна ручка дає можливість з точністю спрямовувати техніку та міцно її тримати.
- Спрямоване відведення повітря.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AEG |
| Вага | 2.8 кг |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 846 ₴

