Шліфмашина кутова YATO YT-82097 850 Вт 125 мм 12000 об/хв



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шліфмашина кутова YATO YT-82097
Шліфмашина кутова YATO YT-82097 — призначена для виконання будівельних і ремонтних робіт, пов'язаних із шліфуванням різних поверхонь. Шліфмашина YT-82097 з диском діаметром 125 мм і потужністю 850 Вт має найвужчий корпус на ринку типу "slim body", який гарантує надійну хватку і в такий спосіб велику зручність і безпеку використання. Кабель живлення виготовлений із матеріалу, стійкого до механічних пошкоджень.
Особливості Кутової шліфмашини YATO YT-82097
- Ідеально встановлена шестерня з твердістю 53-56 HRC
- Мідна обмотка двигуна захищає від перегрівання
- Міцний і зручний бічний перемикач
- Короткий корпус полегшує роботу у важкодоступних місцях і забезпечує чудову видимість під час різання
- Циркуляція охолоджувального повітря крильчатки та коробки передач захищає інструмент від потрапляння пилу
- Товстий гумовий кабель завдовжки 3 м
Технічні характеристики Кутової шліфмашини YATO YT-82097
- Напруга — 230 В
- Потужність — 850 Вт
- Швидкість обертання — 12000 об/хв
- Діаметр абразивного кола — 125 мм
- Різь шпинделя — М14
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.2 кг |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 1 900 ₴

