Шліфмашина кутова YATO YT-82101 1100 Вт 125 мм 3000-12000 об/хв



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шліфмашина кутова YATO YT-82101
Шліфмашина кутова YATO YT-82101 — призначена для виконання будівельних і ремонтних робіт, пов'язаних із шліфуванням різних поверхонь, зокрема і неіржавкої сталі. Дуже міцна кутова шліфувальна машина, рекомендована для професіоналів. Обладнана зручною регульованою ручкою. Кабель живлення виготовлений із матеріалу, стійкого до механічних пошкоджень.
trong>Особливості Кутової шліфмашини YATO YT-82101
- Висока потужність запобігає заклинюванню диска під час різання твердих матеріалів
- Мідна обмотка захищає від перегрівання
- Ідеально встановлена шестерня з твердістю 53-56 HRC
- Циркуляція повітря, охолоджувального ротор і шестерню, захищає інструмент від потрапляння пилу
- 6-ступеневе регулювання швидкості обертання за допомогою ручки
- Міцний і зручний бічний перемикач
- Функція підтримання постійної швидкості диска під час роботи на низькій швидкості
- Soft start — плавний пуск
- Товстий гумовий кабель завдовжки 3 м, стійкий до механічних пошкоджень
Технічні характеристики Кутової шліфмашини YATO YT-82101
- Напруга — 230 В
- Потужність — 1100 Вт
- Швидкість обертання — 3000-12000 об/хв
- Діаметр абразивного кола — 125 мм
- Різь шпинделя — М14
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.2 кг |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 2 450 ₴

