Вібраційна Шліфмашина (115х280мм) 500 Вт AEG FS280

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОСОБЛИВОСТІ ВІБРАЦІОННОЇ ШЛІФМАШИНИ AEG FS 280
- Потужний 500 Вт двигун
- Регулювання швидкості для вибору оптимального режиму роботи
- Кріплення паперу на липучці типу VELCRO
- Система пиловидалення передбачає використання пилозбірника або під'єднання пилососа
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВІБРАЦІЙНОЇ ШЛІФМАШИНИ AEG FS 280
- Артикул — 4935419280
- Потужність — 500 Вт
- Частота обертів — 11000 об/хв
- Амплітуда коливань — 2.5 мм
- Частота колебаний – 14000-26000 кол/мин
- Розмір підошви — 114 х 226 мм
- Довжина кабелю — 4 м
- Вага — 3 кг
КОМПЛЕКТАЦІЯ AEG FS 280ong>
- Вібраційна шліфмашина
- Пилозбірник
- Шліфувальний папір — 3 шт (зернистістю 80, 120, 240)
- Передня ручка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AEG |
| Амплітуда коливань | 2.6 мм |
| Вага | 3 кг |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 7 173 ₴

