Драбина 5 щаблях 380*260 мм висота 1617 мм, до верхнього ступеня 1215 мм INTERTOOL LT-0039





Драбина вирізняється своєю багатофункціональністю, стійкістю і міцністю. Широко застосовуються для виконання будівельних, оздоблювальних і господарських робіт: під час фарбування стелі, стін, клеєння шпалер, заміни лампочок, збирання врожаю з дерев тощо.
Особливості
- Стійка — задня опора посилена діагонами жорсткості;
- Сталева конструкція забезпечить драбини міцність і довговічність;
- Надійне кріплення щаблів.

Надійна
Драбина виготовлена з міцного сталевого круглого профілю, витримує навантаження до 150 кг. Відповідають європейському стандарту EN14183.
Сходи широкі (38х26 см) і надійні, на них ви не боїтеся впасти. Вони покриті нековзними гумовими накладками, ви стійкі!

Безпечна
Передбачена система безпеки для захисту від випадкового складання драбини під час роботи (на останньому ступені є спеціальний металевий гак, який фіксує відкидну частину). Ніжки обладнані пластиковими черевиками проти ковзання.

Зручна
Драбина легко складається й займає зовсім небагато місця. Зі своїми габаритами (180х45х2,5 см) поміститься в комору, на балкон, за дверима та ін.
На драбини зручно підійматися і переносити її в руках завдяки м'якому, великому округлому поручню.
Драбини No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія 2020 і 2021 року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 10.5 кг |
| Кількість ступенів | 5 шт. |
| Конструкція драбини | Одностороння |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип драбини | Універсальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1617 |
| Висота до верхнього ступеня | 1215 мм |
| Об`єм | 0.082394 |
| Профіль | сталевий круглий |
- Ціна: 2 699 ₴



