Драбина мультифункціональна трансформер 4х4ступені, сталевий профіль, 4450 мм, 150 кг INTERTOOL LT-0024





Драбина INTERTOOL LT-0024 виготовлена з високоміцного сталевого профілю, водночас є досить легкою, важить лише 15,5 кг! Мультифункціональна драбина INTERTOOL виручить у виконанні складних будівельних завдань, а також стане надійним помічником у побуті.
Особливості
- Багатофункціональність та універсальність дає змогу використовувати драбину для будь-яких цілей;
- Нековзні рифлені щаблі;
- Легкий вес;
- Безпека конструкції, яка допоможе почуватися впевнено на будь-якій висоті;
- Можливість встановлення додаткових ступенів і платформ;
- Драбина виготовлена з високоміцного сталевого профілю.

Сталевий профіль і безпека
Сталевий профіль забезпечує високу жорсткість конструкції, а також здатність витримати навантаження до 150 кг. Драбина стійка та не ковзає будь-якими поверхнями, завдяки надійними еластичними пластиковими ніжками. Рифлені щаблі не дадуть нозі зіслизнути під час роботи.
Драбина відповідає європейському стандарту EN131.

Багатофункціональність
В основі функціональності драбини лежить шарнірний механізм, за допомогою якого ви з легкістю зможете встановити драбину в потрібному вам положенні.
Ви зможете дістатися в будь-який, на перший погляд не доступний, місце та водночас почуватися в безпеці. Транспортування та зберігання драбини не викличе у вас труднощів — вона з легкістю трансформується й поміститься в багажнику вашого автомобіля або будинку в коморі.

Розширені можливості
Функціональність драбини може бути розширена за допомогою додаткової щаблі-полиці з вантажністю до 150 кг і платформи LT-6024, якою ви зможете вільно переміщатися під час виконання робіт.
Маючи під рукою мультифункціональні сталеві сходи INTERTOOL, ви отримуєте надійного та функціонального помічника, який буде виконувати найскладніші завдання!
Драбини No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія 2020 і 2021 року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 4450 |
| Висота в складеному вигляді | 1180 мм |
| Конструкція драбини | Двостороння |
| Тип | Мультифункціональна, трансформер |
| Тип драбини | Універсальна |
| Ширина сходів | 340 мм |
- Ціна: 4 499 ₴






