Дриль-шуруповерт акумуляторна INTERTOOL WT-0351 літій-іон, 2.0 Ач, ЗУ 2А, кейс





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дриль-шуруповерт акумуляторна INTERTOOL WT-0351:
| Крутний момент | 50 Нм |
|---|---|
| Наявність реверсу | так |
| Кількість швидкостей | 2 |
| LED-підсвічування | так |
| Акумулятор | Li-Ion |
| Гарантія | 3 роки |
| Напруга | Двадцять |
| Патрон | 2-13 мм |
| Ємність акумулятора | 2,0 Ач |
| Максимальний діаметр свердління | сталь: 13 мм; дерево: 40 мм |
| обороти холостого ходу | 450/1700 об/хв |
| Вага | 3,800 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.344 кг |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Акумулятор | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора | 75 год |
| Гарантія | 3 тижня |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Крутний момент | 50 Нм |
| Максимальний діаметр свердління | сталь: 13 мм; дерево: 40 мм |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга | 20 |
| Об`єм | 0.012075 |
- Ціна: 3 399 ₴






