Шліфмашина кутова акумуляторна з нескінченним двигуном 20 В, 125 мм, 10 000 про/мін, Літій-іон, 4.0 Ач, ЗУ





Акумулятор WT-0366 має чудову продуктивність при малих розмірах. Цей незамінний інструмент для гумки, зачистки або шліфування працює від Li-Ion акумулятора 4 Ач і нічого не поступається в продуктивності мережевим анологам.
Безкоштовний двигун
Завдяки відсутності коллектора двигун показує кПД близький до 90%, тому що не має механічних втрат і не піддається зносу. Порівняно з щеточними аналогами, безхмарна конструкція не схильна до перегріву та іскру. Висока енергоефективність дозволяє збільшити час роботи на одному заряді акумулятора до 50%.
Функціонал
Швидкість обертання 125 мм диска досягає 10 000 об/мін, що дозволяє швидко і легко виконувати пропилену глибину до 30 мм. Можливість фіксації пускової кнопки у натисненому положенні значно полегшує виконання великих об’ємів роботи. За допомогою термометра 22.2 мм шліфажних шліфувань можна заміняти багато відрізних і зачистих дисків, а кнопки блокування шпинделя — заміною оснастки.
Безпека і надійність
Система плавного пуску, забезпечує максимальний контроль над інструментом і виключає ривок під час запуску. Швидка фіксація шкіри дозволяє швидко змінювати положення шкірки для захисту оператора від літаючих іскра. Ефективний відвод від ключових елементів забезпечується системою обдува і металевою шкірою редуктора. Надійність інструмента підтверджується гарантією 3 року, який подається на серію електроінструменту STORM.
Удобство
Максимальна комфортова робота забезпечується малою вагою пристрою і невеликими габаритами. Основна рукоятка УШМ має повністю обрізане покриття, що покращує контроль над інструментом і виключає вислизнення його з рук. Додаткова рукоятка має різьблене покриття і може бути поставлена в трьох місцях, гарантуючи зручність виконання роботи у невеликих просторах. Ключ для затискання/ відкручування осінка фіксується всередині бічної рукоятки. Шліфмашина працює від акумулятора, що дозволяє використовувати його у напівправих умовах, незалежно від електромережі.
Комплектація
Акумуляторова шліфмашка WT-0366 - 1 шт.
Додаткова рукоятка з ключем для заміни оснастки - 1 шт.
Кейс для перевезення - 1 шт.
Акумулятор ємності 4 Ач - 1 шт.
Зарядний пристрій 4 А - 1 шт.
| Тип двигуна | Безголовий |
|---|---|
| Діаметр злітного отвору | 22,2 мм |
| Акумулятор | Li-ion |
| Гарантія | 3 роки |
| Напруження | 20 В |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Емкість акумулятора | 4,0 Ач |
| Повороти неодруженого ходу | 10 000 об/мин |
| Вага | 2,550 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 4.844 кг |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Li-Ion |
| Гарантія | 3 тижня |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Діаметр посадочного отвору | 22.2 мм |
| Напруга | 20 |
| Об`єм | 0.02016 |
| Тип двигуна | безщітковий |
- Ціна: 4 699 ₴






