Пластиковий універсальний органайзер VIROK 79V151 18 секцій 490х390х65 мм


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластиковий універсальний органайзер VIROK 79V151 з контрольованими відсіками — зручне рішення, яке дозволяє регулювати розмір і кількість розділів по своєму смаку. Прозора кришка без відкриття дозволяє перевірити, що знаходиться всередині, і завдяки ручці легко можна перемістити в інше місце.
ОСОБЛИВОСТІ ОРГАНАЙЗЕРА VIROK 79V151
- Виготовлений із пластику
- Максимальна кількість відсіків – 18
- Закриття пластикової засувкою
- Пластмасова ручка для транспортування
- Розміри – 490 х 390 х 65 мм
- Вага – 1 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virok |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість відділень/кишень | 18 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 390 мм |
- Ціна: 405 ₴

