Пластиковий універсальний органайзер STANLEY STST81681-1 22 секцій 357x229x48 мм

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластиковий універсальний органайзер STANLEY STST81681-1
• Знімні перегородки для зберігання дрібних і великих деталей
• Прозора кришка
Характеристики:
- Виробник STANLEY
- Матеріал пластик
- Розміри, см 35.7х22.9х4.8
- Країна-виробник шок
- Тип Органайзер
- Кількість відділень 22
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | США |
| Кількість відділень/кишень | 22 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 48 мм |
| Довжина | 357 мм |
| Ширина | 229 мм |
- Ціна: 460 ₴

