Пластиковий універсальний органайзер STANLEY STST81679-1 10 секцій 210х115х35 мм

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завдяки ергономічній конструкції органайзера STANLEY ви завжди маєте швидкий доступ до дрібних деталей і аксесуарів. Ударостійка прозора кришка з полікарбонату має унікальну конструкцію, утримуючу відділення для зберігання на місці. З допомогою переставних перегородок можна регулювати розміри комірок, щоб максимально ефективно використовувати простір.
Пластиковий універсальний органайзер STANLEY STST81679-1
- Розмір 21 х 11.5 х 3.5 см
- Матеріал пластик
- 10 відділень
- Знімні перегородки для зберігання дрібних і великих деталей
- Прозора кришка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | США |
| Кількість відділень/кишень | 10 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 115 мм |
- Ціна: 215 ₴

