Пластиковий універсальний органайзер STANLEY STST1-71197 2 секції 295x215x65 мм

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завдяки ергономічній конструкції органайзера STANLEY ви завжди маєте швидкий доступ до дрібних деталей і аксесуарів. Ударостійка прозора кришка з полікарбонату має унікальну конструкцію, що утримує відділення для зберігання на місці. За допомогою переставних перегородок можна регулювати розміри комірок, щоб максимально ефективно використовувати простір.
Brand: STANLEY
Матеріал виготовлення: Пластик
Розміри: 29,5 x 21,5 x 6,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | США |
| Кількість відділень/кишень | 2 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 295 мм |
| Ширина | 215 мм |
- Ціна: 810 ₴

