Пластиковий універсальний органайзер STANLEY FMST81077-1 12 секцій 450х355х105 мм

Професійний портативний органайзер з 12 знімними відкидними контейнерами для зберігання дрібних деталей і аксесуарів позбавить вас від безладу на робочому місці і забезпечить мобільність всього необхідного. Прозора ударостійка кришка з полікарбонату забезпечить схоронність вмісту. Єдиний механізм блокування фіксує всі 12 відкидних контейнерів одним клацанням.
Є можливість настінного монтажу для безпечного і надійного зберігання в майстерні. Може бути приєднаний до іншого сумісного зберігання продуктів STANLEY Organizer Pro. Розроблена ергономічна ручка для легкого транспортування.
Характеристики:- Розмір 45 х 35.5 х 10.5 см
- 12 знімних відділень
- Прозора і ударостійка кришка з полікарбонату
- Механізм блокування лотків
- Бічні засувки - сумісний з боковим кріпленням з органайзерами FatMax
- Можливість настінного кріплення
- Максимальна місткість 7 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | США |
| Кількість відділень/кишень | 12 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 356 мм |
- Ціна: 1 620 ₴

