Пластиковий універсальний органайзер VIROK 79V152 10 секцій 287х186х50 мм

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Органайзер Virok 79V152 тип "RP" 12" ТМ 287 х 186 х 50 мм - Універсальний органайзер Virok замість традиційних відсіків має яскраві контейнери різних розмірів, які можуть бути легко видалені. Це дозволяє надзвичайно просто і точно сортувати вміст контейнера. Прозора кришка без відкриття дозволяє перевірити, що знаходиться всередині, і з зручною ручкою можна легко перемістити в інше місце.
Особливості:
- Виготовлений із пластику
- Максимальна кількість відсіків – 10
- Закриття пластикової засувкою
- Пластмасова ручка для транспортування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virok |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість відділень/кишень | 10 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.25 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 287 мм |
| Ширина | 186 мм |
- Ціна: 187 ₴

