Пластиковий універсальний органайзер VIROK 79V154 21 секція 399х303х50 мм


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Органайзер Virok 79V154 тип "RP" 16" ТМ 399 х 303 х 50 мм - Універсальний органайзер Virok замість традиційних відсіків має яскраві контейнери різних розмірів, які можуть бути легко видалені. Це дозволяє надзвичайно просто і точно сортувати вміст контейнера. Прозора кришка без відкриття дозволяє перевірити, що знаходиться всередині, і з зручною ручкою можна легко перемістити в інше місце.
Особливості:
- Виготовлений із пластику
- Максимальна кількість відсіків – 21
- Закриття пластикової засувкою
- Пластмасова ручка для транспортування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virok |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість відділень/кишень | 21 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 399 мм |
| Ширина | 303 мм |
- Ціна: 300 ₴

