Пластиковий органайзер STANLEY 1-92-748 25 секцій 422x334x52 мм

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластиковий органайзер STANLEY 1-92-748
- Професійний органайзер із 25 знімними відділеннями: ударостійка прозора кришка з полікарбонату має спеціальну конструкцію, що утримує відділення для зберігання на місці
- 422x334x52 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | США |
| Кількість відділень/кишень | 25 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 422 мм |
| Ширина | 334 мм |
- Ціна: 3 150 ₴

