Пластиковий органайзер STANLEY 1-92-749 8 секцій 423x334x105 мм

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластиковий органайзер STANLEY 1-92-749
- Органайзер професійний з 8 знімними відділеннями пластмасовий, 423x334x105 мм
- Професійний органайзер із 8 глибокими знімними відділеннями: ударостійка прозора кришка з полікарбонату має спеціальну конструкцію, що утримує відділення для зберігання на місці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | США |
| Кількість відділень/кишень | 8 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 423 мм |
| Ширина | 334 мм |
- Ціна: 1 080 ₴

