Пластиковий органайзер STANLEY 1-92-889 17 секцій 270x190x46 мм

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластиковий органайзер STANLEY 1-92-889
• Пластиковий органайзер для дрібних деталей "OPP Organiser".
• Завдяки компактності та легкості, дуже зручний у використанні.
• Має 17 секцій для зберігання деталей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | США |
| Кількість відділень/кишень | 17 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 190 мм |
- Ціна: 185 ₴

