Пластиковий органайзер STANLEY 1-93-293 492x431x110 мм

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластиковий органайзер STANLEY 1-93-293
- Розмір 492x431x110 мм
- Міцна прозора кришка з полікарбонату
- Металеві частини в найвідповідальніших місцях: ручка, петлі, замки
- Широка алюмінієва ручка
- Наплічний ремінь
- 14 глибоких знімних відділень двох розмірів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | США |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 492 мм |
| Ширина | 431 мм |
- Ціна: 2 900 ₴

